Reklama

Nowe rozmaitości

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Huśtawka

Działacze .Nowoczesnej muszą się czuć, jakby siedzieli na huśtawce. Jedne sondaże pokazują, że społeczeństwo ich kocha i ponad 30 proc. chce na nich głosować, a za chwilę – w innej sondażowni – mają ledwo ponad 10 proc. poparcia. Trochę się martwimy o najświeższe polskie ugrupowanie polityczne, bo podręczniki mówią, że taka huśtawka nastrojów może skończyć się depresją maniakalną.

40 chudych lat?

Jeszcze kilka zdań w kwestii sondaży. Poparcie dla PiS osiągnęło na początku Wielkiego Postu 40 proc. W PO z kolei się boją, że może to oznaczać 40 chudych lat dla opozycji.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Największe poparcie

Oficjalnie PO robi dobrą minę do złej gry i mówi, że 40 proc. to nic, bo oni drzewiej mieli i 65 proc. poparcia. PZPR była jeszcze lepsza. Mieli ponad 90.

Bociany wracają

.Nowoczesna będzie organizowała na wiosnę protest w obronie konstytucji. Nas dziwi, skąd wiedza o tym, że taki kryzys nastąpi akurat wiosną. No chyba że Petru i spółka zakładają, iż przyniosą go bociany.

Ruch to zdrowie

Na ulicę chcą wyprowadzać ludzi wszyscy: KOD, PO, .Nowoczesna i PiS. No pewnie. Po co siedzieć przed telewizorem. Ruch to zdrowie!

2016-02-24 08:47

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Niezbędnik Katolika miej zawsze pod ręką

Do wersji od lat istniejącej w naszej przestrzeni internetowej Niezbędnika Katolika, która każdego miesiąca inspiruje do modlitwy miliony katolików, dołączamy wersję papierową. Każdego miesiąca będziemy przygotowywać niewielki i poręczny modlitewnik, który dotrze do Państwa rąk razem z naszym tygodnikiem w ostatnią niedzielę każdego miesiąca. Dostępna jest również wersja PDF naszego Niezbędnika!

CZYTAJ DALEJ

Modlitwa św. Jana Pawła II o pokój

Boże ojców naszych, wielki i miłosierny! Panie życia i pokoju, Ojcze wszystkich ludzi. Twoją wolą jest pokój, a nie udręczenie. Potęp wojny i obal pychę gwałtowników. Wysłałeś Syna swego Jezusa Chrystusa, aby głosił pokój bliskim i dalekim i zjednoczył w jedną rodzinę ludzi wszystkich ras i pokoleń.
CZYTAJ DALEJ

Diecezjalny Dzień Życia Konsekrowanego w Rokitnie

2026-02-07 16:59

[ TEMATY ]

Dzień Życia Konsekrowanego

Rokitno

diecezja zielonogórsko‑gorzowska

Karolina Krasowska

Na zaproszenie Biskupa diecezjalnego do sanktuarium w Rokitnie przybyli przedstawiciele zarówno żeńskich, jak i męskich wspólnot życia konsekrowanego, oraz do wdów i dziewic konsekrowanych z terenu całej diecezji.

Na zaproszenie Biskupa diecezjalnego do sanktuarium w Rokitnie przybyli przedstawiciele zarówno żeńskich, jak i męskich wspólnot życia konsekrowanego, oraz do wdów i dziewic konsekrowanych z terenu całej diecezji.

To wasze życie, siostry i bracia, objawia Bożą miłość w świecie – zauważył bp Tadeusz Lityński w czasie Mszy św. podczas diecezjalnych obchodów Dnia Życia Konsekrowanego w Rokitnie.

"Konsekrowani – uczniowie słuchający Jezusa"- pod takim hasłem w 7 lutego w Rokitnie odbyłysię diecezjalne obchody Dnia Życia Konsekrowanego.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję