Reklama

Pielgrzymka Narodowa Polaków do Rzymu

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

14 - 22 maja 2003

K A N O N I Z A C J A
bł. Urszuli Ledóchowskiej i bł. Józefa Sebastiana Pelczara

25. rocznica Pontyfikatu JANA PAWŁA II

PIELGRZYMKA DIECEZJI LEGNICKIEJ

14 maja - środa. Msza św. - wyjazd - godz. 14.00. Przejazd przez Lubawkę, Brno, Wiedeń, Graz, Udine, WENECJA.

15 maja - czwartek. Zwiedzanie Wenecji. PADWA - zwiedzanie i Msza św. Nocleg k. Wenecji.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

16 maja - piątek. Przejazd przez Perugię do ASYŻU. Zwiedzanie Asyżu
- przyjazd do RZYMU. Nocleg k. Rzymu (Anzio).

17 maja - sobota. Zwiedzanie RZYMU: Plac i Bazylika św. Piotra, Bazylika św. Pawła. Bazylika św. Jana na Lateranie, Schody Święte, Bazylika Matki Bożej Większej, kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18 maja - niedziela. Msza św. kanonizacyjna bł. Urszuli Ledóchowskiej i bł. Józefa, Sebastiana Pelczara. Zwiedzanie Rzymu - place barokowe, fontanny, Forum Romanum, Koloseum.

19 maja - poniedziałek. RZYM - Dziękczynienie za kanonizację z Janem Pawłem II, Wyjazd na MONTE CASSINO - Msza św.

20 maja - wtorek. Wyjazd do SAN GIOVANNI ROTONDO - zwiedzanie, Nocleg w LORETO.

21 maja - środa. Zwiedzanie LORETO - Msza św. Wyjazd, SAN MARINO. Nocny przejazd przez Austrię, Czechy.

22 maja - czwartek. Przyjazd do Polski.

KOSZT: 1350 zł. Koszt obejmuje: autokar z klimatyzacją, hotel - pokoje 2 i 3-osobowe, wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, bilety, opiekę przewodnika. Koszt nie obejmuje ubezpieczenia.
Organizator - przewodnik: ks. prał. Andrzej RASZPLA
Parafia PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO, ul. Jana Pawła II 1, 58-314 WAŁBRZYCH, tel. 074 841-33-46. Zgłoszenia z zaliczką 200 zł przekazem pocztowym lub telefonicznie.
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Liczba miejsc ograniczona.

2003-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Papież podpisał nową Adhortację Apostolską

2025-10-04 09:45

[ TEMATY ]

adhortacja

Papież Leon XIV

Vatican Media

W sobotę, 4 października w Prywatnej Bibliotece Pałacu Apostolskiego, Ojciec Święty podpisał Adhortację Apostolską Dilexi te. Prezentacja dokumentu nastąpi 9 października w Biurze Prasowym Stolicy Apostolskiej.

CZYTAJ DALEJ

Nowenna za młodzież do św. Carlo Acutisa

[ TEMATY ]

nowenna

św. Carlo Acutis

/diecezja.waw.pl/peregrynacja

Nowenna do odmawiania pomiędzy 3 a 11 października (przed wspomnieniem św. Carlo Acutisa) lub w dowolnym terminie.

Trójco Przenajświętsza, Ojcze, Synu i Duchu Święty, dziękuję Wam za wszystkie przysługi i łaski, którymi wzbogacona została dusza św. Carla Acutisa podczas 15 lat przeżytych przez niego na tej ziemi i za pośrednictwem wszelkich zasług uwielbionego Anioła Młodości proszę o udzielenie mi łaski…
CZYTAJ DALEJ

Niemcy/ Na lotnisku w Monachium ponownie wstrzymano loty z powodu zagrożenia dronowego

2025-10-04 06:13

[ TEMATY ]

lotnisko

Monachium

pixabay.com

news

news

Niemiecka policja potwierdziła w nocy z piątku na sobotę, że nad lotniskiem w Monachium zaobserwowano dwa drony. Wcześniej agencja dpa informowała, że z powodu zagrożenia dronowego zamknięte zostały obydwa pasy startowe.

Według agencji Reuters o ponownym zaobserwowaniu dronów nad lotniskiem w Monachium poinformował m.in. kapitan jednego z samolotów. W wyniku tego oba pasy startowe w piątek wieczorem zostały zamknięte po raz drugi w ciągu niecałych 24 godzin.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję