Reklama

Wiadomości

Smart Casco – sprytny sposób na tanie AC

Smart Casco to idealne rozwiązanie dla każdego posiadacza samochodu, który lubi dostawać więcej za mniej.

Niedziela Ogólnopolska 23/2021, str. 62-63

Materiał prasowy

Patrycja Kotecka, członek Zarządu Link4

Patrycja Kotecka, członek Zarządu Link4

Smart Casco jest znacznie tańsze od standardowego AC, a zapewnia podstawowe zabezpieczenie na wypadek niespodziewanych zdarzeń. Już od 49 zł rocznie zyskujemy gwarancję wypłaty odszkodowania. Prawda, że sprytnie?

Co otrzymujemy?

Zakres ochrony ubezpieczenia Smart Casco obejmuje różne zdarzenia losowe. Właściciele takiej polisy mogą liczyć na wypłatę odszkodowania w przypadku zniszczeń w aucie, które powstały w wyniku pożaru, huraganu, gradu, powodzi, lawiny oraz innych sił przyrody, jak również w przypadku szkody całkowitej pojazdu oraz jego kradzieży. Co ważne, w ubezpieczeniu Smart Casco nie stosuje się udziałów własnych ani franszyzy integralnej.

Reklama

– W LINK4 bezpieczeństwo naszych klientów jest zawsze najważniejsze. Stąd pomysł, by przygotować ofertę ubezpieczeniową skrojoną na miarę każdego, komu nie wystarcza samo OC i kto chciałby zyskać dodatkową ochronę, ale bez większych kosztów. Dlatego przygotowaliśmy aż pięć wariantów ubezpieczenia Smart Casco. U nas kierowca może wybrać ten wariant, który chroni go od ryzyka, którego obawia się najbardziej, a zrezygnować z innych mniej prawdopodobnych w jego ocenie. W ten sposób składka jest wręcz symboliczna, a ochrona idealnie wcelowana w indywidualne potrzeby klienta – mówi Patrycja Kotecka, członek Zarządu Link4.

Sprawdź, czy ta oferta jest dla Ciebie!

Jeżeli nie potrzebujesz tak szerokiej ochrony ubezpieczeniowej jak ta, którą zapewnia standardowe AUTOCASCO (AC), a jednak nie chciałbyś całkowicie rezygnować z tej formy ubezpieczenia, Smart Casco jest idealne dla Ciebie. Gwarantuje odszkodowanie w przypadku różnych zdarzeń na drodze, na które nie masz żadnego wpływu, przy bardzo niewielkiej opłacie. Ceny polis zależą od wybranego wariantu oraz wartości auta i zaczynają się już od 49 zł.

Z ubezpieczenia Smart Casco mogą skorzystać właściciele samochodów osobowych lub osobowo-ciężarowych (z tzw. kratką), zarejestrowanych na terenie Polski, oraz klienci LINK4 posiadający obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Reklama

Smart Casco w LINK4, w zależności od wybranego zakresu ubezpieczenia, obejmuje:

ŻYWIOŁY
pożar,
huragan,
grad,
powódź,
lawina,
inne siły przyrody.

SZKODA CAŁKOWITA
zderzenie auta z innymi pojazdami, osobami, zwierzętami lub przedmiotami pochodzącymi z zewnątrz pojazdu
działanie osób trzecich,
wybuch,
nagłe działanie czynnika termicznego lub chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu,
zatopienie.

KRADZIEŻ AUTA
kradzież,
kradzież z włamaniem,
rozbój.

Jak wykupić polisę Smart Casco?

Wystarczy wejść na stronę LINK4, gdzie znajdziemy łatwy w obsłudze kalkulator, który w 60 sekund wyliczy dobraną indywidualnie składkę. W razie pytań warto zadzwonić pod numer telefonu: 22 44 44 444, gdzie konsultanci chętnie doradzą najbardziej optymalne rozwiązanie. Oczywiście, można skontaktować się także ze współpracującym z LINK4 agentem.

2021-06-01 09:28

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Zielona Góra. Czterech nowych magistrów teologii

2021-09-21 18:27

[ TEMATY ]

teologia

Instytut Filozoficzno‑Teologiczny

ks. Piotr Bartoszek

W Instytucie Filozoficzno-Teologicznym im. św. Edyty Stein w Zielonej Górze 21 września odbyły się obrony prac magisterskich i egzaminy ex universa theologia.

Do egzaminów przystąpiło pięcioro studentów.– Wszyscy zdali z wynikami dobrymi i bardzo dobrymi – cieszy się ks. Piotr Bartoszek, dyrektor IFT.

CZYTAJ DALEJ

Anioł z Katynia

Niedziela Ogólnopolska 15/2021, str. 46-47

[ TEMATY ]

historia

Katyń

Muzeum Powstańców Wielkopolskich w Lusowie

Zdjęcie ślubne młodej pary, Janiny i Mieczysława, na tle szybowca, 1939 r.

Zdjęcie ślubne młodej pary, Janiny i Mieczysława, na tle szybowca, 1939 r.

Pozostało po niej kilka zdjęć i czaszka. Janina Lewandowska, córka naczelnego dowódcy powstania wielkopolskiego gen. Józefa Dowbor-Muśnickiego, to jedyna kobieta zamordowana w Katyniu.

O zbrodni katyńskiej pisze się najczęściej w kontekście masowej rzezi, ludobójstwa. Wśród tysięcy ofiar rzadko zatrzymujemy się na indywidualnym losie człowieka. Z Janiną Lewandowską jest inaczej, trudno bowiem przejść obojętnie wobec śmierci najsłabszej osoby – uczestnika dramatu, który rozegrał się w Katyniu.

CZYTAJ DALEJ

Posiedzenie Rady Kardynałów

2021-09-22 17:15

[ TEMATY ]

papież Franciszek

Rada Kardynałów

Vatican News

Wczoraj po południu odbyło się, w formie zdalnej, posiedzenie Rady Kardynałów. Papież Franciszek przedstawił refleksję na temat otwarcia prac najbliższego Synodu o synodalności.

Po zapoznaniu się z dwoma jego wystąpieniami uznanymi za kluczowe dla przemyśleń na następny synod, z 2015 r. z okazji 50. rocznicy ustanowienia Synodu Biskupów oraz skierowanej do wiernych diecezji rzymskiej w ubiegłą sobotę, Papież dał jasno do zrozumienia, że sednem refleksji nie jest jedynie pogłębienie tego czy innego tematu. Celem jest nauka takiego sposobu przeżywania Kościoła, które naznaczone jest na wszystkich poziomach wzajemnym słuchaniem i postawą duszpasterską, zwłaszcza w obliczu pokus klerykalizmu i sztywności. Wystąpienia różnych kardynałów dotyczyły niektórych aspektów, które sprawiają, że synodalność jest szczególnie potrzebna aby przezwyciężyć sekciarstwo i partykularne

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję