Reklama

Niedziela Legnicka

W obronie zdrowia psychicznego

Lubin Działające przy parafii św. Jana Bosko Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II, zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu: „III Tydzień Walki z Depresją”.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Jako Centrum Formacji Rodziny już po raz trzeci organizujemy Tydzień Walki z Depresją – to szereg wywiadów, wykładów oraz konsultacji w trybie stacjonarnym oraz on-line. Wszystko bezpłatnie – zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-27 luty. Formą uczestnictwa jest możliwość udziału w wykładach na kanale YouTube, na którym codziennie o godz. 17, poruszana będzie tematyka z zakresu: równowagi cyfrowej, o depresji poporodowej, o wypaleniu zawodowym, o walce o życie dziecka, czy też o zmaganiu się ze śmiertelną chorobą. Jest też przewidziana premiera filmu o depresji dzieci i młodzieży. Ponadto w środę, piątek i sobotę, w siedzibie stowarzyszenia, przewidziano możliwość udziału w spotkaniach stacjonarnych poświęconych: sprawom kryzysów związanych z rozwodem, profilaktyce depresji w szkole, jak również ochrony przed mobbingiem. Organizatorzy stwarzają także w dniach 21 luty – 11 marca możliwość stu bezpłatnych konsultacji ze specjalistami. Obejmują one spotkania z: psychoterapeutami, psychologami, pedagogami, terapeutami dzieci i młodzieży, czy też terapeutami uzależnień. Będą one miały charakter stacjonarny i on-line.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Szczegóły związane z tym wydarzeniem, możliwość rejestracji i rezerwacji spotkań dostępne m.in. na stronie facebookowej Stowarzyszenia pod adresem: www.facebook.com/CFRLubin.

Ks. Piotr Nowosielski

2022-02-15 13:17

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Presja ma sens. Prokuratura zmienia termin przesłuchania o. Rydzyka

2025-12-02 12:04

Karol Porwich/Niedziela

O. Tadeusz Rydzyk

O. Tadeusz Rydzyk

Prokuratura Regionalna w Rzeszowie zmieniła termin przesłuchania o. Tadeusza Rydzyka jako świadka w sprawie dot. Muzeum „Pamięć i Tożsamość” im. św. Jana Pawła II. Uwzględniła jego wniosek – poinformowała we wtorek rzeczniczka prokuratury prok. Dorota Sokołowska-Mach. Nie podała jednak nowego terminu.

O. Tadeusz Rydzyk 17 listopada poinformował w Radiu Maryja, że został wezwany do prokuratury na przesłuchanie w sprawie Muzeum „Pamięć i Tożsamość” im. św. Jana Pawła II na 8 grudnia, czyli w dniu, w którym przypada 34. rocznica powstania Radia Maryja. Datę tę potwierdziła wówczas rzeczniczka Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie Dorota Sokołowska-Mach.
CZYTAJ DALEJ

Kalendarz Adwentowy: Uczta, która ociera łzy

2025-12-02 21:00

[ TEMATY ]

Kalendarz Adwentowy 2025

Grażyna Kołek

• Iz 25, 6-10a • Ps 23 (22), 1b-3a. 3b-4. 5. 6 (R.: por. 6cd) • Mt 15, 29-37
CZYTAJ DALEJ

Komunikat Diecezji Drohiczyńskiej

2025-12-03 19:55

[ TEMATY ]

Drohiczyn

Red.

W związku z ostatnio pojawiającymi się doniesieniami medialnymi dotyczącymi krzyży w Treblince, dementuję informację, jakoby do Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie wpłynęło pismo od „środowisk żydowskich”, które by, bezpośrednio lub za pośrednictwem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, żądały usunięcia krzyży w Treblince.

Wierzymy w dobre intencje osób i różnych środowisk, które chcą bronić krzyży, jednakże podstawą do podejmowania jakichkolwiek działań nie mogą być nieprawdziwe informacje.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję