Reklama

Polska

Pierwsze Poznańskie Forum Charyzmatyczne

Pierwsze Poznańskie Forum Charyzmatyczne odbędzie się 14 grudnia 2019 (sobota) w Puszczykowie k/Poznania. Wychodząc naprzeciw rodzącym się oczekiwaniom, organizatorzy będą pomagać otwierać się uczestnikom na działanie Ducha Świętego poprzez Żywe Słowo, Żywą Muzykę i Żywą Wiarę. Forum odbywa się pod patronatem honorowym Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego oraz zgodnie z jego poleceniem ma charakter formacyjny dla członków wspólnot i ruchów charyzmatycznych ale również jest otwarte dla wszystkich pragnących wziąć w nim udział.

[ TEMATY ]

ewangelizacja

forum charyzmatyczne

Fotolia.com/ ILYA AKINSHIN

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Forum będzie mieściło się w przestrzeni nowoczesnej Hali Widowiskowej. Puszczykowo to nieprzypadkowa lokalizacja. Jest to piękne miejsce oddalone o 15 km od centrum Poznania, w samym sercu wielkopolski z bardzo dogodnym dojazdem. Wstępnie planujemy event na około 300-400 osób.

Forma całodziennego Forum to:

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

· Konferencje (ok 6)

· panel dyskusyjny dla dodatkowych gości / moderowana rozmowa

· charyzmatyczna modlitwa wielbieniowa / muzyka / animacje / warsztaty

· uwieńczenie Mszą Świętą z modlitwą o uzdrowienie

· muzyczne Wielbienie (koncert) - Razem za Jezusem

Ks.bp.Szymon Stułkowski pragnie by tematem przewodnim tegorocznego Forum była Eucharystia więc hasło to "Tajemnica Wiary"

Potwierdzeni goście to m.in. ks.bp.Szymon, o. Jacek Salij, ks.Adam Pawłowski, ks.Krzysztof Kralka, ks.Piotr Śliżewski, ks.Adam Sczaniecki i ks.Mikołaj Konarski. Oprawę muzyczno/modlitewną zapewni nam grupa ks.Krzysztofa Kralki Razem za Jezusem

Szczegóły:

wZobacz

2019-11-15 13:43

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

I Pallotyńskie Forum Ewangelizacyjne: Odpowiedzialni. Nowa Huta+

Św. Wincenty Pallotti odkrył, że w dziele ewangelizacji potrzebne są współpraca i współdziałanie różnych grup w Kościele: kapłanów, osób konsekrowanych i świeckich. Był przekonany, że współdziałanie wszystkich ochrzczonych, a więc wszystkich odpowiedzialnych za Kościół, może przyspieszyć jego rozwój i przyczynić się do odniesienia sukcesu w dziele ewangelizacji.

Pallotti zrozumiał, że każdy chrześcijanin, w łączności z Jezusem, ma obowiązek podejmowania zadań na rzecz Kościoła i świata. Sami biskupi i księża nie mogą dźwigać całej odpowiedzialności za ewangelizację. Pallottiemu zależało, aby wszyscy poczuli się odpowiedzialni za „ożywianie wiary, rozpalanie miłości i jednoczenie wysiłków”. Dlatego też pallotyńska Parafia w Krakowie pw. Matki Bożej Pocieszenia oraz Radio Pallotti.FM wychodząc na potrzeby dzisiejszego świata, organizuje spotkanie: Pallotyńskie Forum Ewangelizacyjne dla młodych duchem ODPOWIEDZIALNI. NOWA HUTA+
CZYTAJ DALEJ

Papież wyraził gotowość dialogu ekumenicznego

Leon XIV zapewnił przedstawicieli prwosławnego Patriarchatu Ekumenicznego Konstantynopola o swojej gotowości, gotowości podejmowania wysiłków na rzecz przywrócenia pełnej i widzialnej komunii między oboma Kościołami.

W sobotę 28 czerwca Papież Leon XIV przyjął na audiencji delegację Patriarchatu Ekumenicznego konstantynopola, która przybyła, aby 29 czerwca wziąć udział w uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
CZYTAJ DALEJ

„Skoro szatan na świeczniku, jesteś nikim mój ludziku,… niech Lucyfer błogosławi”. A ja odsyłam do kina na film „Rytuał”

2025-06-28 10:51

[ TEMATY ]

felieton

Milena Kindziuk

Red

Nawet nie przypuszczałam, że mój niedawny tekst na portalu niedziela.pl pt. „Apage, satanas…! Po manifestacji satanistów w Warszawie” spotka się z tak dużym odzewem.

Na samym tylko profilu Tygodnika Niedziela na Facebooku w ciągu pierwszej doby przeczytało go ponad… 31 tys. osób!, a komentarze internautów rozgrzewały – i wciąż rozgrzewają - emocje do granic możliwości. Jedni fakt obecności oficjalnej reprezentacji satanistów na paradzie równości traktują poważnie, jako zagrożenie duchowe („Szatan to nie żarty”; „Przyznasz, że sataniści, nawet żartobliwie, to promowanie zła”; „To źle wróży”; „Niestety, pogubione owieczki pędzące wprost w ręce szatana” itd.), drudzy zaś – tych jest niestety więcej – piszą w stylu prześmiewczym i drwiącym. Przytoczę kilka wpisów: „Widziałem tych satanistów. Tacy sataniści jak koziej d…. trąbki”; „Co ten szatan właściwie zrobił ludziom złego? Co w zasadzie przeskrobał? To Bóg zatopił ludzi w czasie potopu”; „Skoro szatan na świeczniku, jesteś nikim mój ludziku”; „Dziękuję za ten pro tip w imieniu wszystkich satanistów, pozdrawiam serdecznie i niech Lucyfer błogosławi”; „Każdy o innych poglądach to satanista albo szatan…”. Nie zabrakło hejtu i trollingu, także w prywatnych wiadomościach do mnie, wyzwisk, szyderstw, zarzutów że propaguję zabobony, że diabła nie ma albo że ja jestem diabłem….
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję