Reklama

Wiara

#DzienniczekWdzięczności – wyjątkowy konkurs dla czytelników „Niedzieli”

Tygodnik Katolicki "Niedziela" we współpracy z Edycją Świętego Pawła, która ufundowała nagrody, mają zaszczyt zaprosić Czytelników do udziału w niecodziennym konkursie wdzięczności. Do wygrania 4 niezwykłe książki „DZIENNICZEK WDZIĘCZNOŚCI”, które są idealnym sposobem na lepsze, bardziej radosne życie z wdzięcznością za każdy nowy dzień.

Poniżej zasady udziału w naszej zabawie:

Cel konkursu:

Ewangelizacja, propagowanie postawy wdzięczności. Pogłębianie wiary Czytelników i zachęcanie do dzielenia się nią z innymi.

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy w poniższym formularzu (znajduje się on na końcu artykułu) w 2-3 zdaniach odpowiedzieć na pytanie: Za co jesteś wdzięczny Bogu w swojej codzienności?

Odpowiedzi należy wpisać w formularz do dnia: 24.06.2021. (czwartek) do godz. 23:59.

Zasady przyznania nagród:

Zwycięskie 4 zgłoszenia wyłoni jury konkursu w składzie:

Ks. dr Jarosław Grabowski – Redaktor Naczelny „Niedzieli”

Monika Książek – kierownik redakcji internetowej

Damian Krawczykowski – redaktor redakcji internetowej

Jury w swoim wyborze kierować będzie się kryteriami kreatywności przesłanych odpowiedzi. Nagrodzone zostaną 4 osoby – każda z nich otrzyma w nagrodę po 1 egz. książki: „DZIENNICZEK WDZIĘCZNOŚCI” - wyd. Edycja Świętego Pawła.

Więcej o książce: Zobacz

Ogłoszenie wyników:

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.niedziela.pl w dniu 25.06.2021r. Nagrodzone osoby dodatkowo o wygraniu nagrody zostaną poinformowane drogą mailową.

Nagroda w postaci jednego egzemplarza książki zostanie wysłana drogą pocztową.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Redakcja i Administracja Tygodnika Katolickiego „Niedziela” z siedzibą w Częstochowie, ul. 3 Maja 12, 42-200 Częstochowa.

W organizacji został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: [tel: 506 744 552] [MAIL: rodo@niedziela.pl].

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia konkursu „#DzienniczekWdzięczności”

Reklama

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie (zgłoszenie do konkursu jest wyrażeniem zgody).

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu konkursu (25.06.2021 r).

Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.

Napisz

Najnowsze wpisy

2021-06-23 22:45
Maciej Lorenz (Poznań)
W przeżywaniu codzienności, jestem wdzięczny dobremu Bogu, za to, iż ukierunkowuje moje wnętrze i sumienie według Swego Słowa, bym kierował się dobrym osądem moralnym oraz wskazuje na niezwykłą wartość Eucharystii jako zasiewu, który wzmacnia glebę mojego serca. Ciągle staram się okazywać wdzięczność Bogu za Jego Ojcowską opiekę nade mną, dlatego często adoruję naszego Pana obecnego w Najświętszym Sakramencie Ołtarza. Dziękuję Bogu również za to, że uczula mnie na potrzeby najbliższych mi osób oraz mojego bliźniego, w którym przecież odbija się Jego Oblicze. Boże, dziękuję Tobie za wszelkie łaski, którymi mnie obdarzasz w moim życiu. Któż jak Bóg!

2021-06-22 18:23
Magda Kubajek (Otwock)
Jestem wdzięczna Bogu za dar i cud Życia, którym mnie obdarował. Za łaski jakie każdego dnia na mnie zsyła - za miłość, radość, przebaczenie i pokój serca. Za ludzi których spotykam na swojej drodze, za ich uśmiech, pomocną dłoń, dobre słowo. Za to, że mogę w nich ujrzeć działanie Boga w codzienności. Za każde spotkanie z drugim człowiekiem i lekcję jaką z sobą niesie. Dziękuję za nowy dzień, za wschód i zachód słońca, poranną rosę, gwieździste niebo, za piękno przyrody, która zapiera mi dech w piersi. Dziękuję Ci Boże

2021-06-21 11:38
Renata (ostrzeszów)
Jestem wdzięczna Panu Bogu za każdy poranny promień słońca i wieczorną ciszę ,kiedy przywołuję w myślach spotkanych ludzi, drobne radości(książka ,kawa, lody)i powierzam się Jezusowi na kolejny dzień.

2021-06-20 11:55
Lidia Talarczyk (Mrocza)
Dziękuję za każdą EUCHARYSTIĘ, za każdy poranek, za rodzinę, za wszystkich spotkanych ludzi i za to, że wciąż tu jestem... Każdy dzień to nowy początek. Dziękuję za wszystkie początki... Nawet jeśli wczoraj coś nie wyszło, wiem, że mogę z Tobą zacząć wszystko od nowa w Sakramencie Pokuty, powstać i pracować nad sobą dalej... To moja wdzięczność w codzienności...

2021-06-19 12:25
Krystyna (Bochnia)
Boże dziękuję za wszystko co dla mnie uczyniłeś, dla mojej rodziny,dla Kościoła i Ojczyzny.Panie Boże jestem wdzięczna za zdrowie,ukończone studia ,za rodzinę,wykształcenie dzieci, za opiekę nad starszymi ,za dobytek , miliony ważnych drobiazgów i to co osiągnęlam w życiu.Nawet najpiękniej sformułowanym zdaniem nie będę w stanie wyrazić wdzięczności .Panie Boże -chylę czoło ;dziękuję.

2021-06-18 09:50
Beata Bednarz (Kraków)
Wdzięczność jest pamięcią serca. W swojej codzienności jestem wdzięczna Bogu za to, że po prostu JEST, za życie ze wszystkimi jego blaskami i cieniami, za spotkania i zdarzenia miłe i niemiłe, słońce i deszcz, za łaskę wiary, a także za przeciwności, czyli "trudne szczęścia", dzięki którym czuję się bliżej cierpiącego Pana Jezusa.

2021-06-18 08:53

Ocena: +8 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Dzień wdzięczności w parafii św. Jana Pawła II

Niedziela zamojsko-lubaczowska 25/2016, str. 4

[ TEMATY ]

wdzięczność

piknik

Archiwum autora

Mali święci podczas Dnia Wdzięczności

Mali święci podczas Dnia Wdzięczności

W parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju we wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny 4 czerwca zorganizowany został dzień wdzięczności. Wspólnym modlitwom towarzyszył piknik rodzinny z atrakcjami dla dzieci i młodzieży oraz prezentacja grup religijnych. Wydarzenie rozpoczęło się uroczystą Eucharystią, którą sprawował wikariusz parafii św. Jana Pawła II, ks. Michał Moń. – Dziś w sobotę po uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa obchodzimy wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Dla całego Kościoła ustanowił je papież Pius XII w 1944 r. Wpatrując się w Maryję i Jej życie, uczmy się otwartości na słowo Boże i owocnej współpracy z łaską Bożą. Niech Boża radość i pokój staną się także naszym udziałem, kiedy rozważamy, co Bóg uczynił przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny – podkreślał Kapłan.

CZYTAJ DALEJ

Na dyskotekę w Adwencie?

Niedziela warszawska 49/2005

Graziako/Niedziela

„Koleżanka zaprosiła mnie na osiemnastkę do modnego klubu. Impreza odbędzie się w Adwencie. Wiem, że będą tańce przy głośnej muzyce. Bardzo chciałabym pójść, ale nie wiem, czy mogę. W końcu Kościół nakazuje w okresach pokuty powstrzymywać się od udziału w zabawach”.
Martyna z Piastowa

CZYTAJ DALEJ

Kard. Sarah: wolność religijna zagrożona także na Zachodzie

2022-11-29 15:06

[ TEMATY ]

kard. Robert Sarah