Reklama

Rodzina

Tato! Opowiedz o swoim ojcostwie

Ojcowie Paulini z warszawskiego Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia zbierają świadectwa Mężczyzn, którzy doświadczyli łask i cudów ojcostwa za wstawiennictwem Matki Boskiej Częstochowskiej.

[ TEMATY ]

ojcostwo

ojciec

Adobe Stock

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Zarówno tych, które wydarzyły się całkiem niedawno, jak i tych otrzymanych lata temu. Tych, które dotyczą poczęcia, narodzin, odzyskania zdrowia, uniknięcia aborcji, pokonania uzależnienia… Świadectwa zbierane są do drugiej części książki „Dzieci Boga” Wydawnictwa Sióstr Loretanek.

Reklama

- Ojcostwo w dzisiejszym świecie jest zagrożone. Brakuje świadectw dojrzałych mężczyzn, którzy przez wstawiennictwo Matki Bożej wymodlili łaski i cuda w swoich rodzinach. Takie świadectwa umacniają, ale i dają nadzieję, że choć ludzkie możliwości zawodzą – w Bogu nadzieja! – mówi przeor Warszawskiego Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia o. Krzysztof Wendlik.

Podziel się cytatem

Dziecko to wyjątkowy, szczególny DAR. Zdarza się jednak, że poczęcie, narodziny czy wychowanie okazują się niezwykle trudne, a niekiedy po ludzku niemożliwe. Wówczas zaufanie, głęboka modlitwa, ofiara oraz przede wszystkim wstawiennictwo Matki Bożej w Jasnogórskim wizerunku wydają upragnione owoce. Cuda się zdarzają, a to, co po ludzku niewykonalne - dla Pana Boga nie jest niemożliwe!

Kontakt do siebie lub spisane świadectwo przysłać można na adres swiadectwamaryjne@gmail.com lub bezpośrednio kontaktować się z autorką książki – Magdaleną Kamińską.

2022-05-04 09:55

Oceń: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Dom potrzebuje ojca

Św. Józef miał dobry fach, nie bał się przyszłości. Odważnie spełnił marzenie: poślubił Marię, założyli rodzinę. Gdy w jego życie wkroczył Bóg, zaproponował jeszcze więcej: być głową Świętej Rodziny. Opieka nad Jezusem wywróciła mu świat do góry nogami… Ale podjął to wyzwanie i nie zrezygnował z niego do końca swoich dni. Czy dziś Bóg znalazłby wśród mężczyzn kogoś takiego, jak św. Józef?

Monika od pięciu lat jest żoną. Zaraz po studiach zaczęła pracę, nieźle zarabia. Jej mąż, Jacek, uznany fotograf, wciąż w rozjazdach. Chcieliby mieć dziecko, ale przyznają, że to by mogło zmienić ich dotychczasowy tryb życia. Dlatego czekają. Może za dwa, trzy lata? Muszą to zaplanować.
CZYTAJ DALEJ

Odpusty Wielkiego Postu, Triduum Paschalnego i Wielkiej Nocy

2025-04-16 14:06

[ TEMATY ]

odpust

odpusty

odpust zupełny

Graziako

Warunki konieczne do uzyskania odpustu zupełnego są następujące:
CZYTAJ DALEJ

Rozmowa z Ojcem: Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

2025-04-19 10:37

[ TEMATY ]

abp Wacław Depo

Karol Porwich/Niedziela

Jak wygląda życie codzienne Kościoła, widziane z perspektywy metropolii, w której ważne miejsce ma Jasna Góra? Co w życiu człowieka wiary jest najważniejsze? Czy potrafimy zaufać Bogu i powierzyć Mu swoje życie? Na te i inne pytania w cyklicznej audycji "Rozmowy z Ojcem" odpowiada abp Wacław Depo.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję