Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

1. TDS - Nie poddawaj się - Błogosławieni, którzy się smucą - 8 B (2)
2. Viola Brzezińska - Widzieć więcej (3)
3. Julia & Grzegorz Kopala - Ja pragnę żyć - PRO LIFE (6)
4. Maleo Reggae Rockers - Reggae Radio (1)
5. Golec uOrkiestra - Ja potrzebuję Ciebie (4)
6. Habakuk - Modlitwa o wschodzie słońca (5)
7. Magda Anioł - Kto sądzi, ten błądzi (8)
8. Mariusz Bryś & Good Way - Wyspa (9)
9. Beata Bednarz & Monika Kuszyńska - Nowa rodzę się (7)
10. Miriam Sielicka - Bread of Life (11)
11. Natalia Niemen - Jestem mamą - to moja kariera (12)
12. Anastasis - W mojej głowie (13)
13. Miecz. Szcześniak - Będzie dobrze (N/15)
14. Chili my - Niech się tak stanie (bz)
15. Stanisław Soyka - Stajemy na progu Księgi - TRYPTYK RZYMSKI (19)
16. 2 Tm 2,3 - Nad rzekami Babilonu {Ps 137} (N/20)
17. Ex Animo & Jorgos Skolias - Niechaj zakwitnie Nadzieja (10)
18. Raz.Dwa.Trzy - Idę przed siebie (16)
19. Arka Noego & Tomasz Budzyński - To się dzisiaj stanie(18)
20. New Life’M - Narodzić się na nowo (N)

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2009-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Potrzebny pilny remont ogromnej katedry. Diecezja nie ma środków, państwo nic nie dołoży do zabytku

2026-03-07 13:03

[ TEMATY ]

zabytek

diecezja pelplińska

pilny remont

ogromna katedra

bazylika-pelplin.pl

Bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP w Pelplinie

Bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP w Pelplinie

Bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP w Pelplinie, jeden z największych ceglanych kościołów w Polsce, wymaga wymiany pokrycia dachowego. Rzecznik diecezji ks. Tomasz Szcześniak przekazał PAP, że koszt naprawy przekracza możliwości finansowe kurii, a wniosek o dotację z MKiDN nie uzyskał dofinansowania.

Rzecznik prasowy diecezji i biskupa pelplińskiego ks. Tomasz Szcześniak powiedział PAP, że raport techniczny wykazał liczne nieszczelności pokrycia dachowego bazyliki na połaciach nawy głównej oraz w partiach przyległych.
CZYTAJ DALEJ

Św. Dominik Savio, zakonnik

[ TEMATY ]

św. Dominik Savio

pl.wikipedia.org

Św. Dominik Savio

Św. Dominik Savio
CZYTAJ DALEJ

Pani Weronika zmuszona do prac społecznych - za ostrzeganie przed lekarzem namawiającym do aborcji

2026-03-09 10:57

[ TEMATY ]

aborcja

Fundacja Życie i Rodzina

Weronika, matka trojga małych dzieci, rozpoczęła wykonywanie prac społecznych po wyroku sądu za ostrzeganie innych kobiet przed ginekologiem, który namawiał ją do aborcji. 10 marca sąd ponownie zajmie się jej sprawą i może zdecydować o zamianie wyroku na karę więzienia, ponieważ kobieta odmówiła przeproszenia lekarza.

Młoda kobieta została zobowiązana do wykonywania kary na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim. Każdego dnia musi stawiać się tam, aby odpracowywać zasądzone godziny. W tym czasie w domu zostawia troje małych dzieci.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję