Reklama

Konkurs „Niedzieli”

Sacrum w obiektywie

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

„Niedziela” ogłasza konkurs wakacyjny dla Czytelników, którzy lubią podróżować.

Na całym świecie każdego roku tysiące naszych rodaków odwiedza miejsca święte i utrwala je swoimi aparatami fotograficznymi. To właśnie do nich skierowana jest nasza propozycja. Fotografujcie kościoły i sanktuaria, przydrożne krzyże, kapliczki i grupy pielgrzymów. Niech sacrum zostanie utrwalone na fotografii.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Regulamin konkursu – poniżej (jest także dostępny na stronie internetowej „Niedzieli” w zakładce: Sacrum w obiektywie). Autorzy wyróżnionych fotografii otrzymają atrakcyjne nagrody: albumy i książki, akcesoria podróżnicze, zaś osoba wyróżniona pierwszym miejscem zostanie zaproszona na pielgrzymkę.

Organizator: Tygodnik Katolicki „Niedziela”

Cel konkursu: Dokumentowanie przestrzeni świętości we wszystkich jej przejawach



1. Konkurs adresowany jest do pasjonatów fotografii.

2. Do konkursu można zgłosić maksymalnie 5 zdjęć.

3. Minimalny rozmiar zdjęcia: 2000 x 3000 pikseli; tradycyjne zdjęcia należy przesyłać na papierze w rozmiarze 21 x 30 cm.

4. Do prac konkursowych należy dołączyć metryczkę zawierającą imię i nazwisko autora zdjęcia, adres zamieszkania, numer telefonu, e-mail oraz opis zdjęcia (co się na nim znajduje, gdzie zostało wykonane, w jakich okolicznościach).

Reklama

5. Oceny nadesłanych prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora.

6. Wyniki konkursu zostaną przekazane laureatom listownie lub pocztą elektroniczną, a następnie ogłoszone w „Niedzieli” i na jej stronie internetowej: www.niedziela.pl.

7. Nagrodzone prace zostaną opublikowane na łamach „Niedzieli” i na stronie internetowej pisma.

8. Dla autorów najlepszych prac organizator przygotował ciekawe nagrody: pielgrzymkę do sanktuariów, albumy, książki oraz akcesoria niezbędne w ekwipunku podróżnika, tj. plecaki, śpiwory itp.

9. Prace konkursowe należy przesyłać do 31 października 2015 r. pod adresem: Tygodnik Katolicki „Niedziela”, ul. 3 Maja 12, 42-200 Częstochowa, z dopiskiem: „Sacrum w obiektywie” lub pocztą elektroniczną: sacrumwobiektywie@niedziela.pl.

10. Udział w konkursie zakłada posiadanie praw autorskich do zgłoszonych zdjęć przez nadsyłające je osoby.

11. Osoby niepełnoletnie muszą dołączyć do zdjęć zgodę opiekuna prawnego na warunki zawarte w regulaminie konkursu.

12. Udział w konkursie jest równoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do wykorzystywania nadesłanych fotografii (ze wskazaniem autora) na polach eksploatacji tygodnika „Niedziela”: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich na stronie internetowej pisma oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań „Niedzieli”.

13. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych na potrzeby redakcji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. nr 133 poz. 833).

2015-07-07 11:53

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Co dalej z abp. Jędraszewskim? Czy pozostanie w Krakowie?

2025-11-26 14:19

[ TEMATY ]

abp Marek Jędraszewski

Kard. Grzegorz Ryś

pozostanie w Krakowie

Biuro Prasowe Archidiecezji Krakowskiej

Abp Marek Jędraszewski

Abp Marek Jędraszewski

Planuję pozostać w Krakowie, służąc temu Kościołowi – powiedział abp Marek Jędraszewski po nominacji kard. Grzegorza Rysia na nowego metropolitę krakowskiego.

Nuncjatura Apostolska w Polsce poinformowała w środę, że papież Leon XIV mianował nowym metropolitą krakowskim dotychczasowego metropolitę łódzkiego kard. Grzegorza Rysia. Do czasu kanonicznego objęcia przez niego urzędu administratorem apostolskim w Krakowie będzie abp Jędraszewski.
CZYTAJ DALEJ

Komunikat ws. reportażu "Ksiądz rektor i pani Emilia" wyemitowanego w TVN24

2025-11-26 10:33

[ TEMATY ]

komunikat

Red.

Publikujemy najnowszy komunikat archidiecezji warszawskiej ws. reportażu TVN24 - "Ksiądz rektor i pani Emilia".

Jak czytamy na stronie Superwizjera TVN24: Rektor katolickiego uniwersytetu w niejasnych okolicznościach został właścicielem mieszkania starszej, schorowanej kobiety, które może być warte nawet półtora miliona złotych. Mimo tego że, ksiądz rektor zobowiązał się do domowej opieki nad kobietą, ta od ponad roku przebywa w miejskim ośrodku opiekuńczym, który opłacany jest z jej własnej emerytury. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że umowa pomiędzy księdzem a 88-letnią panią Emilią została podpisana za plecami jej rodziny i osób, które faktycznie sprawowały nad nią opiekę. Zignorowany został także spisany wcześniej testament. Czy kobieta jest świadoma swojej sytuacji i dlaczego to ksiądz, a nie rodzina, jako jedyny może decydować o jej przyszłości? O tym w reportażu Michała Fui "Ksiądz rektor i pani Emilia".
CZYTAJ DALEJ

Dzień, w którym spotkałem realnego Jezusa. Świadectwo

2025-11-28 07:30

Marcin Cyfert

Świadectwo Marcina Blicharza w auli PWT

Świadectwo Marcina Blicharza w auli PWT

Jednym z punktów programu Diecezjalnego Dnia Skupienia Mężczyzn Archidiecezji Wrocławskiej było świadectwo wiary Marcina Blicharza.

Marcin Blicharz zajmuje się pomocą osobom uzależnionym, znajdującym się w kryzysie, zaburzonym psychicznie. Jest prezesem Fundacji Nefesz, która prowadzi ośrodek leczenia uzależnień w Ligocie Polskiej. Pracuje również w Towarzystwem Pomocy im. św. Brata Alberta, gdzie odpowiada za streetworking, streetbus i prowadzi schronisko dla osób bezdomnych. Na co dzień jest mężem i ojcem.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję